Informace

Neaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnocení

Vážení přátelé,

podařilo se nám nemožné a přemluvili jsme legendárního Doyle Lawsona, aby (zřejmě definitivně naposledy) přiletěl do Evropy! Už v lednu 2019 pro Vás tedy chystáme bluegrassovou lahůdku,

jediné evropské vystoupení kapely Doyle Lawson&Quicksilver v Praze! Ačkoli je kapela aktivní již několik desetiletí, stále je na naprostém vrcholu, o čemž svědčí i letošní cena IBMA pro vokální kapelu roku.

V sobotu 26.ledna uspořádáme kapele dva koncerty (od 17:00 a 20:30 hod) na obvyklém místě v hotelu Pyramida v Praze 6 (sál Dlabačov).

Vstupenky v ceně od 590,- do 890,- objednávejte na iva@capek.us. Je to zároveň tip na skvělý vánoční dárek!

Další informace o kapele, koncertu, plánek sálu s volnými místy a cenami vstupenek najdete na http://www.capekinstruments.com/index.php?file=onas&udalost=201901

Těšíme se na Vás,

Iva a Rosťa Čapkovi


-- 
Ing. Ivana Čapková
Čapek Bluegrass & Jazz Instruments

tel. +420 603907416
iva@capek.us
www.capek.us


Hodnocení uživatelů: 4 / 5

Aktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníNeaktivní hodnocení

Pieta 1     Vážení přátele kamarádi jak už všichni víte odešel Frenk na nejdelší vandr  v neděli 21 února 2016 ve věku 72 let. Všichni kdo ho znali osobně tak víte, že se vše stalo po dlouhé nemoci. Nikdy si nepotrpěl na nic pompézního tak bylo jeho poslední přání  rozprášit na Arizoně ke svým přátelům a  jeho veškerou celoživotní trempskou sbírku předat do trempského muzea. Kamarád Kořen, mě předal nějaké kontakty, aby se tak stalo, nic víc. Nejsem  z trempského světa tak pro mě bylo opravdu těžké se  ve všem zorientovat a dát vědět na ta správná místa. Žádal jsem o pomoct zorganizovat na Arizoně poslední opravdu trempské rozloučení, pač já nevím žádné postupy a tradice. Uteklo několik měsíců a NIC. V sobotu 18 .června  sem naskočil na moto a jel jsem splnit kompletní přáni, a tak vzniko pietní místo na Arizoně  za podpory čtyř trempů, kteří tam zrovna byli.

 

 

Děkuji Ladislav Nykl junior.

 

 

Pieta 2

Hodnocení uživatelů: 5 / 5

Aktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnocení

Na konec roku vyšel jako vždy dobrý časopis z Austrálie a mám tam 2 články, to je pro Vás všichni mí přátelé a kamarádi, dárek k Vánocům a do nového roku osobně.

 

c-australan.jpg

L. F. Nykl

 

 

cechoaustralan-léto-zima-2015-16.pdf

Neaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnocení

Hledá se Mandolina