Neaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnocení
 

Vážení přátelé, milovníci přírody a kamarádi.

titul1.jpgJiž od začátku roku 2007 vychází časopis STOPAŘ v této elektronické podobě a získal si mnoho nových přátel, jak u nás, tak v zahraničí. Některé trampské časopisy ještě stále existují v tištěné podobě, ale díky technickému pokroku vycházejí jejich stránky a informace i na internetu. Přivádí tak mezi nás mladou generaci, která už zná lépe než my starší tento způsob komunikace a je u nich lépe chápána.

Časopis Stopař tím nijak neutrpěl, ani nemusel měnit svou tvář. Jak všichni vidíte na velkém počtu čtenářů našich rubrik, časopis je oslovuje ve všech věkových kategoriích a i když vychází z trampingu, vstupuje i do dalších příbuzných žánrů a také naší málo známé historie. Snažíme si získávat vaši pozornost a přízeň tím, že se nepodbízíme, nelžeme a naše informace i články jsou na seriózní úrovni.

To vlastně nedávno poznala i Národní knihovna v Praze, která nám oznámila, cituji .."Vámi vydávané webové stránky Stopař – trampský časopis, je kvalitní zdroj, který by měl být uchován do budoucna a stát se součástí českého kulturního dědictví.“Tímto začala naše spolupráce a bylo nám řečeno že… “Záznam o vašich stránkách se stane součástí katalogu Národní knihovny a bude zařazen do České národní bibliografie.“

Na potvrzení těchto slov se na našich stránkách objevilo nové logo Archivu Národní knihovny.

Kamarádi, doufám, že budeme společně pokračovat dál v tomto duchu a Vy, naši čtenáři, nám budete i nadále poskytovat svou přízeň.
Děkuji – Frank.
1267878623 201003060064 PRG 1
.

V neděli 21 února 2016 ve věku 72 let odešel na věčný vandr po dlouhé nemoci

Ladislav Frank Nykl.

 cross

 

 

Creative Commons License
This work is licensed under a Creative Commons Attribution-Noncommercial-No Derivative Works 3.0 Unported License.