Hodnocení uživatelů: 5 / 5

Aktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnocení
 

Co vše opravdu zemřelo v Auschwitz? (Německý koncentrační tábor - Osvětim)

Tohle je zajímavé hledisko. Následující řádky jsou kopie článku napsaného španělským spisovatelem Sebastian Vilar Rodriguez a publikovaném ve španělských novinách. To nevezme moc velkou představivost k tomu, abych interpretoval výsledky této zprávy zbytku Evropy - a možná i zbytku světa

Z deníku spisovatele Rodrigueze.

"Jednou jsem šel dolů po ulici v Barceloně a náhle se mi zjevila hrozná pravda. -Evropa zemřela v Auschwitz! My jsme nechali zabít šest milionů židů a nahradili je 20 miliony Muslimů. V Auschwitz byla spálená kultura, myšlenka, tvořivost, talent. My jsme zničili výběr lidstva, protože židé produkovali ohromné a báječné lidi, co hýbali světem. Příspěvek těchto lidí je pociťovaný ve všech oblastech života: věda, umění, mezinárodní obchod a především, jsou a byli svědomím světa. Toto byli lidé, které jsme my spálili. A pod záminkou tolerance a protože my jsme chtěli prokázat, že už jsme vyléčeni z onemocnění rasismu, tak jsme otevřeli naše vrata a konec 20 století nám přinesl jen hloupost a neznalost, náboženský extremismus a nedostatek tolerance, mnoho zločinu a chudoby, kvůli neochotě k tomu, abychom pracovali a podporovali rodiny pozůstalých s pýchou.. Muslimští fanatici začali vyhazovat do vzduchu naše vlaky a poslali naše krásná španělská města do třetího světa, do utonutí ve špíně a zločinu. Když budete doma ve svých bytech mlčet, oni přijmou volnou vládu a už plánují vraždy a ničení nás, jejich naivních hostitelů.

A tak, v naší mizérii, my by jsme měli měnit kulturu za fanatickou nenávist, tvůrčí schopnost za destruktivní schopnost, inteligenci za zaostalost a pověru. My máme změněnou snahu pro mír se židy Evropy a jejich talent pro lepší budoucnost jejich dětí, jejich určený těsný život protože život je svatý, pro ty, kdo následovali smrt, pro lidi co ztrávili touhu po smrti pro sebe a jiné, pro jejich a naše děti.  Jakou hroznou chybu udělala ubohá Evropa!

Nedávno v Anglii diskutovali o tom, zda se má odstranit název „Holokaust“ ze školního studijního plánu protože jejich přistěhované „Muslimské obyvatelstvo tvrdí, že se to nikdy nastalo!“ To není odstraněno dosud. Ať tak nebo onak, je toto děsivé zlé znamení obavy, že se toho uchopí pevně a svět spolu s nimi, snadno se každá země (mimo Evropu) k tomu přidá. Nutno přemýšlet o tom, že dnes je tomu víc než 70 let co v Evropě skončila válka.

Tento e - mail je poslán jako pamětní řetěz, na památku umučení šesti milionů Židů, dvaceti milionů Rusů, deseti milionů křesťanů a devatenáct set katolických kněží, kteří byli zavražděni, znásilněni, spáleni, zemřeli hladem, bitím, byli likvidováni a ponižováni.' Právě teď, více než kdy předtím, je i Írán mezi dalšími nárokujícími, aby Holokaust byl „jen mýtus“, a to je rozkazovací způsob známý světu na něhož se nikdy zapomíná.

Kolik let to začalo před útokem na World Obchodní centrum ' NEVER HAPPENED ' protože prý (Dvojčata) urážela nějakého Muslima ve Spojených státech? Jestli je naše židovsko-křesťanské dědictví nebezpečím pro Muslimy, měli by se sbalit a odejít do Íránu, Iráku, Afganistánu, nebo nějaké další muslimské země! Do Evropy prostě nepatří!

Ze španělského tisku přeložil do angličtiny a pak mě tento článek poslal kamarád „Baron“ z Colorada USA a já jsem jej přepsal, přeložil a doplnil do Českého jazyka, pro naše čtenáře.

Ladislav „Frank“ Nykl.