Hodnocení uživatelů: 5 / 5

Aktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnocení
 

logo memoryofnation

 

 

 

 

 

 

 

Vážení přátelé, kamarádi.
Před rokem za mnou byli z Prahy představitelé "Paměti Národa" a udělali se mnou delší rozhovor. Pak mi bylo řečeno, že se vše musí také překontrolovat, zdali se to zakládá na pravdě. Jak říkám - trvalo to rok a nyní bylo vyprávění o mém divokém a krutém životě zveřejněno. Jsem jedním z mála trampů, co získalo tuhle poctu. Nyní jsem zapsán na čestném místě Paměti našeho národa a jsem na to patřičně hrdý! Vše o mém pohnutém životě, o pronásledování STB, vyhazování z práce, urážkách a ponižování se můžete dočíst na webu:   http://www.pametnaroda.cz/witness/index/id/2454?locale=cs_CZ
je to pod titulkem - "Ladislav Nykl, životopis." Tímto děkuji všem, co v těch těžkých dobách vedle mne stáli a pomáhali mi, když mi bylo nejhůře.

 

Na fotce z Chodosu, jsem stojící zprava osmý s placatou čepicí s kšiltem. Pak je tam má čestná hvězda Marshala Západočeského kraje. Byla mi udělena 14. července roku 2000 na campu Arizona za dobrou práci v Trampingu. Dělal jsem po 30 let sheriffa a hvězdu mi předávali zástupci několika krajů naší republiky.

Frank.

 

 Delnik v Chodosuléto 1944VratnySvaz hudebníků 1972DomaTV Prima a Nyklmarshalplacky